Panel používateľa

DIPLOMAT CONSUL DC 170 DC 180

DIPLOMAT CONSUL DC 170 DC 180

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Diplomat Consul DC170 a DC180 sú nesené stomatologické súpravy s možnosťou osadenia až 5 nástrojov na stolíku lekára a maximálne 6 nástrojov na strane asistenta. Jednoduchá a spoľahlivá konštrukcia s modernou a kompaktnou elektronikou umožňuje vykonávať všetky štandardné stomatologické výkony. Symetrický dizajn umožňuje prevedenie pre praváka i ľaváka. Zubná súprava Diplomat Consul DC170 je vo vyhotovení s vrchným vedením hadíc a Diplomat Consul DC180 so spodným vedením hadíc.

Na ergonomický stolík lekára pri súprave DC170, s ovládaním pomocou jednoduchej klávesnice, je možné objednať dve prevedenia nerezových tray stolíkov.

1.Pre stomatológov, ktorí preferujú dolné vedenie hadíc ponúkame model Diplomat Consul DC180. Súčasťou 5 nástrojového stolíka lekára je aj ovládacia klávesnica novej koncepcie spolu s odkladacou táckou a sterilizovateľnou rúčkou.

2. Stomatologické súpravy Diplomat Consul DC170 a DC180 môžu byť vyhotovené s dvomi verziami pľuvadlového bloku – s pevnou alebo otočnou misou. Pri oboch prevedeniach ponúkame voľbu na strane asistenta s ejektorovým odsliňovačom alebo so stolíkom sestry s vybavením až do 6 nástrojov.

3. Doplnkovým vybavením všetkých stomatologických súprav môžu byť odkladacie stolíky, znížený alebo rovný s jednou alebo dvoma nerezovými táckami.

 

Cenovú kalkuláciu vypracujeme na požiadanie po upresnení vybavenia súpravy.


 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie