Panel používateľa

DIPLOMAT CONSUL DC 310

DIPLOMAT CONSUL  DC 310

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Diplomat Consul DC310 s horným vedením hadíc nástrojov môže byť v prevedení ako nesená kreslom alebo polostacionárna. Rameno stolíka lekára je mechanicky alebo elektropneumaticky brzdené, čo umožňuje lekárovi komfortné ovládanie a nastavenie do optimálnej pracovnej polohy. Otočná pľuvadlová misa môže byť ovládaná elektronicky zo stolíka lekára alebo sestry. Otočný stolík sestry je nastaviteľný pomocou pantografu, mechanicky alebo elektropneumaticky brzdený s možnosťou umiestnenia až piatich nástrojov, napríklad veľkou a malou odsávačkou, intraorálnou kamerou, polymerizačnou lampou alebo striekačkou asistenta. Ovládanie funkcií zo stolíka sestry je možné pomocou fóliovej klávesnice.

1. Stolík lekára je v prevedení s dotykovou klávesnicou ako päťnástrojový s možnosťou pripojenia štyroch rotačných svetelných nástrojov, z toho maximálne dvoch bezuhlíkových, sterilizovateľných mikromotorov MX. Na špeciálnu objednávku môže byť vybavený elektronickou reguláciou množstva chladiacej vody na každý nástroj.

2. Otočné rameno s dvojdržiakom – umožňuje pripojenie dvoch nástrojov a ovládanie funkcií plnenia pohára a oplachu pľuvadlovej misy.

3. Stolík sestry na pantografickom ramene s mechanickou alebo elektropneumatickou brzdou.

 

Cenovú kalkuláciu vypracujeme na požiadanie po upresnení vybavenia súpravy.

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie