Panel používateľa

DIPLOMAT LUX DL 320

DIPLOMAT LUX DL 320

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Diplomat Lux DL320 s dolným vedením hadíc ponúka vysoký štandard práce pre stomatológov, ktorí preferujú prácu s prístupom smerom k boku pacienta. Okrem prepracovanej ergonómie a moderného dizajnu ponúka viacero hi-end technológií, ktoré posunú pohodlie a kvalitu Vašej práce do novej, nepoznanej úrovne. Medzi tie najatraktívnejšie iste patria: dotykový LCD displej na strane lekára i sestry s intuitívnym ovládaním ponúkaných funkcií, elektro-pneumaticky brzdené ramená, elektronicky otočná pľuvadlová misa, ovládanie až 6 nástrojov na stolíku lekára a 5 nástrojov na strane asistenta, či energoblok umiestnený priamo v kresle. Nároční profesionáli iste ocenia prepracovaný software a kvalitnú elektroniku s možnosťou ovládania dvoch bezuhlíkových a sterilizovateľných MX/NLX motorov, systém hygieny a dekontaminácie, či možnosť osadenia LED svietidla vlastnej výroby s možnosťou plynulej regulácie v rozsahu 8 000-30 000 lx.

1. Stolík lekára s dolným vedením hadíc, umožňuje osadenie až 6 nástrojov s jednoduchým nastavením parametrov pomocou dotykového LCD displeja a ergonomickým ovládaním pomocou rôznych nožných ovládačov. Vďaka odnímateľnej a sterilizovateľnej dvojtácke si môžete na stolík lekára položiť dostatok stomatologického príslušenstva.

2. Elektronicky otočná pľuvadlová misa môže byť vďaka jej atraktívnemu farebnému prevedeniu nielen výborným pomocníkom, ale aj ozdobou Vašej ambulancie. Výber farieb misy a komponentov pľuvadlového bloku je plne vo Vašej réžií a tak si môžete dokonale zladiť farebnú harmóniu so zvyškom ambulancie.

Cenovú kalkuláciu vypracujeme na požiadanie po upresnení vybavenia súpravy.
 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie