Demin30 je demineralizačný systém so zmiešaným lôžkom a iónomeničovou živicou, ktorý umožňuje úplnú demineralizáciu vody. Ľahko sa inštaluje do rôznych modelov autoklávov a je nevyhnutný pre zabezpečenie optimálneho výkonu a ochranu sterilizovaných nástrojov, čím sa predlžuje životnosť sterilizátorov alebo iných zariadení na prepracovanie. Filter je možné umiestniť na pracovnú dosku alebo do sterilizačnej skrinky. Demin30 môže tiež dodávať demineralizovanú vodu do druhého autoklávu.
Demin30 prefiltruje až 580 litrov* vody s jednou filtračnou vložkou, čo zaisťuje vynikajúce čistenie. Automatické plnenie a vypúšťanie vody zaisťuje účinnosť, pohodlie a úsporu času.
*Vypočítané pre vodu s vodivosťou 250 μS/cm
Modulárny systém na napájanie jedného alebo dvoch autoklávov, dostupný aj vo verzii zodpovedajúcej norme EN1717 pre spätný tok vody. Inštalácia je prispôsobiteľná rôznym modelom autoklávov.
AKO NAINŠTALOVAŤ
Filter musí byť napájaný iba pitnou vodou so vstupným tlakom medzi 2 a 3 barmi.
Dodávaná hadica umožňuje automatické vypúšťanie vody. Solenoidový ventil, ktorý je súčasťou súpravy, sa pripája priamo k autoklávu a nevyžaduje externý zdroj napájania. Odporúčame používať Demin30 iba s vodou s vodivosťou <600 μS/cm.
Súprava pre druhý autokláv sa dá použiť na pripojenie druhého autoklávu k Demin30 a na umožnenie automatického plnenia autoklávu v prítomnosti centralizovaného systému demineralizácie alebo osmózy v rámci kliniky.
