Panel používateľa

1292 G dent stolička

1292 G dent stolička

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

zdravotnícka stolička s oporou chrbtaŠpeciálna stolička s opierkou chrbta / lakťa otočnou 360 stupňov nezávisle na pozíciu sedadla. Pre ordinácie, laboratória, učebne a iné pracoviská s potrebou umývateľnosti a pre prácu u stolovej dosky vysokej cca 76 - 90 cm.

280,80 € s DPH

Ergonómia: Stolička s nastaviteľnou hĺbkou sedenia 36 - 40 cm spĺňa základné ergonomické požiadavky pre nastavovanie rozmerov podľa potrieb užívateľa.

Opierka chrbta - komfortná viacúčelová opierka chrbta, d 40 cm x v 8 cm x hl 8,5 cm, celočalúnená, uchytená na piest, s nastavením hĺbky sedenia + - 4cm, kvalitné PUR pena.

Sedák - nosná časť odolná drevotrieska silná 16 mm s priemerom 38 cm, stredne tvrdá trvanlivá PUR pena s odolnosťou proti zľahnutie, výška sedadla s čalúnením 7 cm s poklesom k okrajom sedadla. Určené pre vysoké zaťaženie.

Opora nôh - nastaviteľná na výšku nezávisle na výške sedáku, nastavenie na výšku bezstupňovej, priemer kruhu 46 cm.

Kolieska alebo klzáky:

- štandardne kolieska mäkká pre tvrdé podlahy RO, priemer 50 mm, svetlo šedá RAL 7035, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odstránení zaťaženia (prevencia podbehnutiu)

- na želanie kolieska univerzálny čierna s chrómovaným krytom RC, priemer 50 mm, s automatickou bezpečnostnou brzdou pri odstránení zaťaženia (prevencia podbehnutiu)

- na želanie klzáky GL vysokej bez zmeny výšky sedenia

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie