Panel používateľa

KaVo IXS senzor

KaVo IXS senzor

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Otvorené integrácie. Prispôsobíme sa vašej zubnej praxi. KaVo IXS sme navrhli tak, aby ho bolo možné ľahko integrovať so zobrazovacím softvérom alebo softvérom pre riadenie ordinácie, ktorý už používate. Používajte KaVo IXS priamo s mnohými najrozšírenejšími softvérovými platformami bez nutnosti nákupu ďalšieho softvéru. KaVo IXS je kompatibilný s platformou DTX Studio ™. Rad DTX Studio prepája liečbu od začiatku do konca, od obstaranie 2D a 3D snímok a určenie diagnózy k plánovaniu a prevedenie liečby.

Výrobca: KaVo GmbH

video :https://youtu.be/yNXHpcQMQTk

Spoľahlivé riešenie pre zubné ambulancie orientované na pacienta.
Spoločnosť KaVo, vybudovaná na desiatkach rokov úspechov v odbore intraorálnych zobrazovacích zariadení so svojimi historickými značkami ako Gendex ™, Soredex ™, Instrumentarium ™ a DEXIS ™, s hrdosťou ponúka svoju novú radu senzorov IXS. Jednoduché zhotovovanie snímok v diagnostickej kvalite, s vylepšeným kontrastom, nižším šumom a väčšou flexibilitou dávok žiarenia.

Užite si výhody zosilnené robustná konštrukcia a moderné technológie *.

KaVo IXS je trikrát odolnejší voči poškodeniu alebo funkčnému zlyhaniu ako model GXS-700.
KaVo IXS ™ zvládne bez povrchového poškodenia dvojnásobnú silu zhryzu ako model GXS-700.
KaVo IXS obsahuje funkcie SimplySmart ™ IoT, ako napríklad priame sťahovanie kalibračných súborov a proaktívne monitorovanie funkčného stavu senzora.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie