Panel používateľa

Panoramatické RTG HYPERION X5 3D

Panoramatické RTG HYPERION X5 3D

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Nový HYPERION X5 3Dzážitok zo zobrazovania v 3D / 2D .

Hyperion X5, jediný zobrazovací systém, ktorý sa ľahko inštaluje a používa, môže sa umiestniť na akúkoľvek stenu vhodnú na umiestnenie intraorálneho RTG.
Tento systém, ktorý je rýchly a ľahko použiteľný v každej fáze vyšetrenia, zaisťuje 3D a 2D obrazy s vysokým rozlíšením s časmi s nízkymi emisiami a rýchle spracovanie údajov na diagnostiku v reálnom čase a s lepšiu komunikáciu s pacientom.

Vďaka inovatívnej technológii Hyperion X5 je teraz možné optimálne využitie priestoru, času a diagnostických postupov. Kompletné, presné a rýchle 3D / 2D diagnózy, všetko na jednom zariadení, pripravené na okamžité použitie. Vylepšená komunikácia s pacientmi prostredníctvom ilustrácie potrebnej liečby priamo vo vašom chirurgickom zákroku. Vysoko kvalitné materiály a jednoduchosť zariadenia znamenajú maximálnu a dlhotrvajúcu spoľahlivosť.

Ukladajte, spravujte a zdieľajte obrázky so všetkými chirurgickými počítačmi a tabletmi vďaka ethernetovému pripojeniu, aplikáciám a výkonnej platforme iRYS, ktorá tiež umožňuje prepojenie so systémami tretích strán.

• Ethernetové pripojenie
• Kompatibilita s inými softvérovými systémami
• Tlač 1: 1 so správou
• CD / DVD s 2D / 3D prehliadačom
• Podpora DICOM 3.0, TWAIN a VDDS
• Rozhranie STL pre CAD (NIP)

 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie