Panel používateľa

Myray Hy-scan skener

Myray Hy-scan skener

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Ultra kompaktný a ergonomický skener Hy-scan Myray

5738 € s DPH

Kompaktné, rýchle a ľahko použiteľné zariadenie, ktoré vytvára intraorálne obrázky s vysokým rozlíšením pre trvalo spoľahlivé diagnostické výsledky.
Vďaka svojej základnej a kompaktnej konštrukcii je skener Hy-Scan ideálnym nástrojom pre akúkoľvek zubnú chirurgiu.
Je mimoriadne univerzálny a dá sa nainštalovať vodorovne na stolovú dosku alebo vertikálne namontovať pomocou špeciálnej konzoly.
Kompaktné, rýchle a ľahko použiteľné zariadenie, ktoré vytvára intraorálne obrázky s vysokým rozlíšením pre trvalo spoľahlivé diagnostické výsledky.
Tenký, flexibilný, bezdrôtový ako film, so 100% aktívnou oblasťou a bez obmedzenia polohy. Dosky, ergonomické a tenké, sa dajú ľahko umiestniť a pacientovi poskytujú maximálne pohodlie.

Sú k dispozícii v štyroch veľkostiach (0, 1, 2, 3), ideálne pre všetky klinické aplikácie - endodoncia, implantáty a implantáty, parodontológia, detekcia kazu - vždy vytvárajú najlepšie obrázky vo vysokom rozlíšení s rozlíšením 34 pixelov / mm.
Systém vkladania bez dotyku a automatické rozpoznávanie dosiek uľahčujú skenovanie.
Skener dokáže importovať obrázok za pár sekúnd - umožňuje okamžité a priame prezeranie na počítači alebo prostredníctvom špeciálnej aplikácie na iPade. Vďaka systému podporovanému servomotorom, ktorý prijíma a skenuje plne automatické (BEZ DOTKNUTIA) exponované platne, Hy-Scan detekuje veľkosť, nahrá obrázok do počítača a vymaže údaje z platne, čím je pripravený na ďalšie použitie. skenovať.
Doska sa odstráni z ochranného krytu vo vnútri skenera pri úplnom absencii svetla a pri kontakte s rukami alebo čokoľvek iného. Vysoko dynamický systém a korekcia nadmerného alebo nedostatočného vystavenia minimalizujú požiadavky na opätovné skenovanie.
Jednoduché pripojenie
Rýchlo importuje údaje prostredníctvom pripojenia USB.
Ukladá a zobrazuje nasnímané obrázky na PC s diagnostickým softvérom iRYS, všetko v jednom, s praktickým pohodlným prehliadačom APP pre iPad alebo iným softvérom na správu alebo prezeranie obrázkov s rozhraním TWAIN.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie