Panel používateľa

iPAD CU-SP2

iPAD CU-SP2

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

CU-SP2 je posledná generácia inteligentných defibrilátorov s verejným prístupom s inovatívnymi funkciami:Automatická úprava hlasitostiDetekuje okolitý šum a automaticky nastaví hlasitosť jeho výziev, aby boli počuteľné na pozadí šumu.Prednastavené "inteligentné" elektródové podložky sú uložené v ľahko prístupnej časti na spodnej strane jednotky, čo zabezpečuje čo najkratšie použitie. Okrem toho viditeľný čelný indikátor ukazuje, či sú pripojené podložky v predĺžení svojej životnosti. Indikátor sa zmení, keď vankúšiky majú len 3 mesiace pred uplynutím doby platnosti, čo vám dáva čas na zabezpečenie náhrad. Po uplynutí doby použiteľnosti sa opäť zmení.Detekcia CPRKPR je nevyhnutná na zabezpečenie toho, aby obeť mala najlepšie šance na prežitie. iPAD CU-SP2 detekuje, či sa CPR vykonáva s príslušnými výzvami, ak to nie je, povzbudzuje ho, aby ho vykonal.Jednoduchá komunikácia s softvérom CU-EX1 SD karta + software pre záznam a prenos kód 35349Umožňuje zobraziť a analyzovať informácie, ako je čas "zapnutia", srdcový rytmus obete a dodané šoky. iPAD CUSP2 ukladá 3 udalosti do vnútornej pamäte (až 17 hodín na jednu udalosť).

3480 € s DPH

Bezdrôtové prenosové zariadenie EKG (CU-EM1) – voliteľné kód 35350
V režime monitorovania iPAD CU-SP2 používa rozhranie Bluetooth na prijímanie údajov EKG z CU-EM1 a zobrazí ich na LCD obrazovke.

Tlačiareň – voliteľný kód 35351
iPad CU-SP2 podporuje pripojenie k externej tlačiarni Bluetooth.
16 jazykov k dispozícii (treba upresniť v objednávke)
Voliteľné jazyky softvéru: US, GB, FR, IT, ES, DE, PT, NL, SE, PL, DK, NIE, CZ, GR, AE, KR, IL. Dodáva sa s dospelými SAVE PADS, prenosnou taškou, jednorázovou lítiovou batériou0,manualom .

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie