Panel používateľa

Zubná súprava ANTHOS L9

Zubná súprava ANTHOS L9

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SUPER AKCIA

ANTHOS L 9 CONTINENTAL  - horné vedenie hadíc

ANTHOS L9 INTERNATIONAL - dolé vedenie hadíc

 

Vybavenie zubnej súpravy v super akcii.
nástrojové vybavenie:
6 funkčná striekačka
svetelný modul pre turbínku ( bez turbínky)
modul s bezuhlíkovím mikromotorom ANTHOS i-MMs (100 - 40000 ot. / 5,3ncm svetelný
modul s Pz 6 ANTHOS ultrazv. odstraňovačom zubného kameňa
rameno sestry na artikulačnom ramene
pľuvadlový blok s Cattani odsávacím systémom
Venus Plus LED operačná lampa
A 3,0 pacientské kreslo  

22940 € s DPH

Stolík lekára
Je na kĺbovom dvoj ramene s pneumatickým systémom vertikálneho blokovania. Možnosťou osadenia až 6 nástrojov (ako 6. nástroje môže biť integrovaná kamera alebo polimerizačná lampa)
Inštrumenty
 modul s 6 funkčnou striekačkou z nerezovej ocele, ktorá je odnímateľná a autoklávovatelná. 4-cestný elektrifikovaný MIDWEST modul s optickými vláknami pre turbínku. Modul pre bezuhlíkový mikromotor i-MMS, integrovaný sprej (100 až 40,000 rpm / krútiaci moment 5,3 Ncm) s LED osvetlením. Ovládací panel "plne dotykový" displej 5,7 "dotýková plocha z tvrdeného skla . Okamžité zobrazovanie a jednoduchá personalizácia hlavných funkcií - nastavenie individuálnych programov pre kreslo a nástroje pre 4 rôznych operátorov - jednoduché nastavenie maximálna rýchlosť / výkonu a krútiaceho momentu. 3 prevádzkové režimy pre mikromotory (konzervatívny / Endodontics / chirurgie) . 7 možnosti nastavenia pre každý pracovný režim - rýchly výber endodontických súborov z integrovanej databázy - 3 prevádzkové režimy pre odstraňovač zubného kameňa (voliteľné). Zobrazenie a uloženie obrázkov z kamery , zobrazovanie rádiologických snímok a uloženie na USB kľúč.
Kreslo - možnosť uloženia 4 pracovných pozícií + 3 (opláchnite a automatický návrat, návrat do nulovej polohy, poloha chirurgická) nezávislé motorizované pohybu opierku nôh. -. ON / OFF kontrolka – časovača plnenia pohára a oplachu misy. Ovládanie pohonu misy (voliteľné).
Stolík asistenta
Možnosť pripojenia až 5 nástrojov. 2 pre kanyly odsávania (autoklávovateľné a odnímateľné hadicové), 3 voliteľné nástroje (striekačka, polymerizačná lampa , integrovaná C-U2 HD kamera) Dvojité kĺbové rameno, s aretáciou nastavenia výšky. ON / OFF kontrolka – časovača plnenia pohára a oplachu misy, aktivácia pohybov kresla , aktivácia plákanie a návrat k nulovej polohe. Bioster automatický štart dezinfekčného cyklu (voliteľné)
Venus Plus LED operačná lampa
Svietivosť Max 50 000 luxov , nastaviteľné pomocou potenciometra (3.000 - 50.000 luxov). Farebná teplota 5.000 ° K. 3 osová rotácia. Autoklávovateľná a odnímateľná rukoväte. NO TOUCH ovládanie zapnutia a nastavenia svietivosti.

Pacientské kreslo Anthos A3.0
Kreslo s elektro-mechanickým pohybom. Opierka nôh s nezávislým pohybom. Min. nasadacia poloha 38cm, max. výška 78cm, nosnosť až 190 kg . Trendelenburg poloha a synchronizovaný pohyb   

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie