Panel používateľa

DIPLOMAT ADEPT DA 170 model 2013

DIPLOMAT ADEPT DA 170 model 2013

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Diplomat Adept DA170 – stacionárna súprava novej generácie

Nové modely stomatologických súprav Diplomat Adept DA170 (s horným vedením hadíc) a Diplomat Adept DA130 (s dolným vedením hadíc) umožňujú vertikálny pohyb kresla pomocou zdvihového mechanizmu integrovaného do pľuvadlového bloku. Originálne konštrukčné riešenie a použité technológie v tomto type súpravy zabezpečujú vysokú spoľahlivosť a variabilitu, čím dokážu uspokojiť aj náročnejšie požiadavky lekárov. Súpravy sú vybavené programovateľným ekonomickým kreslom DE20 s možnosťou zapamätania až piatich programovateľných polôh. Oba modely môžu byť podľa objednávky vybavené pevnou alebo otočnou pľuvadlovou misou.
Farebnosť súprav
Pestrá škála farebného vyhotovenia stomatologickej súpravy (keramická misa, čalúnenie, určité komponenty súpravy) je k dispozícii podľa vzorkovníka.
Stolík lekára DA170
Diplomat Adept DA170 (s horným vedením hadíc) disponuje kvalitnou kompaktnou elektronikou s možnosťou pripojenia až piatich nástrojov. Jednotlivé nástroje od svetových výrobcov sú montované podľa konfigurácie požadovanej zákazníkom.
Verzie strany asistenta
Strana asistenta môže byť vybavená odsliňovačom na jednoduchom držiaku alebo trojdržiakom, ktorý môže byť štandardne vybavený veľkou a malou odsávačkou a v prípade požiadavky aj viacfunkčnou striekačkou.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie