Panel používateľa

CBCT ROTOGRAPH PRIME 3D

CBCT ROTOGRAPH PRIME 3D

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

novinka r.2016

nová generácia 3D panoramatickej jednotky

3D zobrazovanie dostupné pre každého

V nadväznosti na neuveriteľný úspech inovačnej digitalnej panoramatickej jednotky Rotograph Prime , Villa Sistemi Medicali obohacuje svoje produktové portfólio s novou CBCT jednotkou Rotograph Prime 3D.

Rotograph Prime 3D môže vykonávať niekoľko vyšetrení. Okrem bežného 2D panoramatického vyšetrenia, prístroj vykonáva rôzne 3D vyšetrenia, a to od bežných zubných prehliadok až po získanie väčšieho množstva informácii , napríklad v implatológii.

To všetko je umožnené vďaka pokročilej technológii integrovaného do Rotoggraph Prime 3D . Jednoduché ovládanie , intuitívne užívateľské rozhranie a jeho špičkový dizajn robia z 3D Rotograph Prime ideálne riešenie pre všetky zubné ordinácie.

Vynikajúca všestrannosť 3D Rotograph Prime je vďaka svojmu snímaču, ktorý je schpný vykonať 2D a 3D vyšetrenia vo vysokom rozlíšení.V skutočnosti, pre zaneprázdnených užívateľov, je to zariadenie ktoré je vždy pripravené k použitiu bez nutnosti výmeny snímacej dosky z 2D na 3D. Na nastavenie a na samotné snímanie potrebuje minimum času.

 

Prospekt v PDF 

 

Veľmi priaznivá cena na vyžiadanie  0905 502 220 

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie