Panel používateľa

Panoramatické RTG ROTOGRAPH PRIME

Panoramatické RTG ROTOGRAPH PRIME

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

novinka r.2016

Rotograph Prime
Rotograph Prime je prvý z novej generácie digitálnych panoramatických jednotiek, ktorý predstavuje pokročilé zobrazovacie technológie spolu s kompaktným, praktické, ale aj elegantným telom stroja. Táto šikovná kombinácia technológií a jednoduchosti umožňuje Rotograph Prime produkovať vysoko kvalitné snímky bez námahy, poskytuje okamžité diagnózy a rýchlejšie každodenné pracovné postupy.

Najviac pútavé na Rotograph Prime je jeho elegantný dizajn a inštalácia na stenu , ktorý je dôsledkom schopnosti vily inovácií a tvorivosti v panoramatickom dizajnu.
Špičková konštrukcia so svojimi zakrivenými plochami a hladkými líniami sa Rotograph Prime jednoduchšie používa a optimalizuje svoju ergonómiu a poskytujúce zároveň príjemné a atraktívny vzhľad.
 V dôsledku toho pacienti sa cítia uvoľnenejšie, keď prídu do kontaktu so zariadením a týmto spôsobom úplne spríjemní vyšetrenie.

Inovatívna montáž na stenu
Jednotka zaberá minimálny pracovný priestor, čo znamená, že je možné namontovať takmer kdekoľvek v ambulancii.


Intuitívne rozhranie pre rýchle zobrazovanie operácie

Parametre vyšetrenia sa nastavujú cez intuitívne virtuálne užívateľské rozhranie, pri ktorom sa môže použiť monitor s dotykovým displejom. Pristupovať ku každej funkciu v niekoľkých jednoduchých krokoch sa môže pomocou grafického rozhrania na báze ikon, takže sa môžu rýchlo a ľahko prispôsobiť parametre.
 

16490 € s DPH

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie