Panel používateľa

DIPLOMAT CONSUL DC 350

DIPLOMAT CONSUL  DC 350

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Stomatologická súprava Diplomat Consul DC350 sa vyznačuje maximálnou variabilitou nástrojov podľa požiadaviek lekárov. Tento typ stomatologickej súpravy môže byť vybavený okrem odsávacieho systému ďalšími až deviatimi nástrojmi, šiestimi na stolíku lekára a troma na bloku asistenta. Súčasťou stolíka lekára je tray stolík s veľkou nerezovou odkladacou plochou. Lekár i pacient určite ocenia pľuvadlový blok s otočnou, odnímateľnou a sterilizovateľnou misou, ktorú je možné ovládať i elektronicky. Pľuvadlový blok umožňuje zabudovanie odsávacieho systému Cattani, Metasys alebo Dürr s automatickou dezinfekciou celého odsávacieho systému a hadíc i dekontamináciu vodných ciest.

Šesť nástrojový stolík lekára s vrchným vedením hadíc umožňuje osadenie až piatich rotačných svetelných nástrojov, z čoho môžu byť štyri mikromotory. Stomatologická súprava DC350 umožňuje pripojenie až dvoch bezuhlíkových, sterilizovateľných mikromotorov od švajčiarskej firmy BienAir, alebo japonského výrobcu NSK. Na komfortné ovládanie všetkých funkcií stomatologickej súpravy a kresla slúži dotykový displej. Nastavenie požadovanej pracovnej polohy stolíka lekára umožňuje pantografické rameno s elektropneumatickou brzdou.

Otočný stolík asistenta a odkladací tray stolík je uchytený na viackĺbovom, elektropneumaticky alebo mechanicky brzdenom ramene. Stolík sestry môže byť okrem malej a veľkej odsávačky vybavený až troma nástrojmi, napríklad intraorálnou kamerou, polymerizačnou lampou či striekačkou asistenta. Ovládanie jednotlivých funkcií zo strany sestry je riešené fóliovou klávesnicou alebo dotykovým displejom. Stolík asistenta je možné doplniť nerezovou táckou či odsliňovačom na špeciálu objednávku. Ovládanie kresla je možné zo strany asistenta, lekára i pomocou nožného ovládača.

Cenovú kalkuláciu vypracujeme na požiadanie po upresnení vybavenia súpravy.

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie